طراحی قالب ایمیل و خبرنامه

 

 

طراحی قالب خبرنامه ایمیلی

خبرنامه ، نامه هایی هستند که به منظور مطلع سازی کاربران یک مجموعه از خدمات جدید ، جشنواره ها ، تخفیف ها و … آن مجموعه استفاده می شود. همچنین از خبرنامه ها برای جذب مشتریان جدید نیز می توان استفاده کرد که به آن ایمیل مارکتینگ گفته می شود. طراحی خبرنامه ها ترکیبی از عکس و متن هستند که به گونه ای خاص با هم ترکیب شده اند و یک موضوع خاص را برای کاربران بیان می کنند. استفاده از خبرنامه مناسب می تواند علاوه برافزایش نرخ وفاداری مشتریان ، هزینه تبلیغات و ارتباط با مشتریان و کاربران قدیمی را تا حد زیادی کاهش دهد.

 digital marketing consultation 397x300

 

 

 1 397x300

 

طراحی استاندارد و خلاقانه خبرنامه

تیم طراحی ما با بررسی دقیق کسب و کار شما و با بررسی سابقه طراحی خبرنامه های مختلف ، تلاش می کند تا بهترین ساختار را برای طراحی خبرنامه شما در نظر بگیرد. خبرنامه های طراحی شده توسط ما بیشترین بازده را برای شما خواهند داشت و کمک می کنند تا با کمترین هزینه بیشترین بازده را دریافت کنید.در طراحی خبرنامه های انجام شده اصول برندینگ رعایت می شوند تا بتوانید جریان برندینگ را در خبرنامه های خود نیز دنبال کنید.

 

 

 

چرا شرکت حافظ بازرگان ؟
طراحی و تحویل سریع خبرنامه ایمیلی منحصربفرد

طراحی خبرنامه ای منحصربفرد و خلاقانه برای ارسال ایمیل تبلیغاتی هدفمند ضروری است . در اینصورت باید تبلیغات خود را در قالب های حرفه ای و مناسب خبرنامه ارسال کنید تا تاثیرگذار باشند . تیم متخصص طراحی حافظ بازرگان برای شما در کمتر زمان ممکن خبرنامه ای منحصر بفرد طراحی و تقدیم شما می کند.

شما می توانید برای اطمینان بیشتر از کار شرکت ، خبرنامه های طراحی شده را مشاهده کنید و از منحصربفرد بودن آن ها ساده مطمئن شوید.

 8 1 1 300x300