برنامه نویسی IOS

 

 ساخت و توسعه اپلیکیشن آیفون iOS

 

طراحی اپلیکیشن موبایل برای دستگاههای اپل مانند iPhone, iPad و Apple watch مهارتی بسیار حرفه ای و در عین حال پرطرفدار است. اپل به عنوان شرکتی که ابزارها و برنامه ها را برای انواع کارها کوچک و دسترس پذیر می کند شناخته می شود. طراحی اپلیکیشن iOS توسط برنامه نویسان موبایل با بهترین تعرفه و در کمترین زمان در شرکت حافظ بازرگان امکان پذیر است.

 1591270574

 

 

 

تیم توسعه دهنده نرم افزاری حافظ بازرگان ، دارای نگرش ، تخصص و تجربه کافی در توسعه نرم افزارهای iOS جهت ارائه برنامه های توسعه یافته و منطبق با سفارش مشتری میباشد و تمامی امکانات لازم برای این امر را در اختیار دارد.درست از هنگام دریافت سفارش توسط مشتری تمامی فرایند بررسی ، آنالیز و تجزیه و تحلیل ، تا امکان سنجی ، طراحی ، توسعه و تست توسط تیم حافظ بازرگان همراه با آخرین نگارش‌ها و استانداردهای پلتفرم iOS انجام میشود که در نتیجه منجر به تولید برنامه‌ای یکپارچه و منطبق با سفارش و ایده‌های مشتری خواهد شد.

توسعه دهندگان برنامه‌های آیفون در شرکت حافظ بازرگان بهترین سوابق در تولید و توسعه نرم افزار را دارا هستند و قادر به شکستن کلیه محدودیت‌های موجود در مباحث مختلف همچون تجربه کاربری هستند تا بتوانند یک طرح کاربرد محور را در نهایت به شما ارائه دهند.توانایی ما در تولید نرم افزارهای آیفون به وسعت موضوعات برنامه‌های موجود در اپ استور میباشد !

 4 4

 

 

 

طراحی و تولید انحصاری برای شما

با توجه به خدماتی که در بستر دیجیتال ارائه میدهید و یا چنانچه قصد دارید یک ایده جدید را پیاده سازی نمایید ، در نهایت حفظ حقوق صاحب امتیاز و صاحب ایده ، اپلیکیشن اختصاصی و انحصاری خود را در اختیار خواهید داشت.ما اپلیکیشن‌هایی را برای شما طراحی و تولید میکنیم که با برند شما ، وبسایت ، شیوه‌های مدیریت و استراتژی فعالیت شما یکپارچه و همگام عمل کند و امکاناتی که قصد دارید بصورت ویژه و متمایز ارائه دهید را پیاده سازی میکنیم.

یکپارچه بودن تمامی اجزاء برند شما در بستر دیجیتال ، باعث هویت بخشی و افزایش اعتبار برند شما در اینترنت خواهد شد.از دید ما هر یک از زمینه‌های اجرایی برند شما ، از وبسایت ، تبلیغات ، شبکه‌های اجتماعی تا اپلیکیشن باید با یکدیگر در پیوند مناسب و ناگسستنی باشد ، تعامل هر چه بیشتر با کاربران ، ایجاد راه‌های ارتباطی پویا برای معرفی بهتر خدمات و محصولات به کاربران ، مدیریت عملکرد و نظارت بر راندمان نرم افزار از جمله مواردیست که بصورت پیش فرض در کلیه پروژه‌های تولید و توسعه درنظر گرفته میشوند.

 2 2