طراحی قالب خبرنامه ایمیلی

خبرنامه ، نامه هایی هستند که به منظور مطلع سازی کاربران یک مجموعه از خدمات جدید ، جشنواره ها ، تخفیف ها و … آن مجموعه استفاده می شود. همچنین از خبرنامه ها برای جذب مشتریان جدید نیز می توان استفاده کرد که به آن ایمیل مارکتینگ گفته می شود. طراحی خبرنامه ها ترکیبی از عکس و متن هستند که به گونه ای خاص با هم ترکیب شده اند و یک موضوع خاص را برای کاربران بیان می کنند. استفاده از خبرنامه مناسب می تواند علاوه برافزایش نرخ وفاداری مشتریان ، هزینه تبلیغات و ارتباط با مشتریان و کاربران قدیمی را تا حد زیادی کاهش دهد.

 digital marketing consultation 397x300

 

 

 1 397x300

 

طراحی استاندارد و خلاقانه خبرنامه

تیم طراحی ما با بررسی دقیق کسب و کار شما و با بررسی سابقه طراحی خبرنامه های مختلف ، تلاش می کند تا بهترین ساختار را برای طراحی خبرنامه شما در نظر بگیرد. خبرنامه های طراحی شده توسط ما بیشترین بازده را برای شما خواهند داشت و کمک می کنند تا با کمترین هزینه بیشترین بازده را دریافت کنید.در طراحی خبرنامه های انجام شده اصول برندینگ رعایت می شوند تا بتوانید جریان برندینگ را در خبرنامه های خود نیز دنبال کنید.

 

 

 

چرا شرکت حافظ بازرگان ؟
طراحی و تحویل سریع خبرنامه ایمیلی منحصربفرد

طراحی خبرنامه ای منحصربفرد و خلاقانه برای ارسال ایمیل تبلیغاتی هدفمند ضروری است . در اینصورت باید تبلیغات خود را در قالب های حرفه ای و مناسب خبرنامه ارسال کنید تا تاثیرگذار باشند . تیم متخصص طراحی حافظ بازرگان برای شما در کمتر زمان ممکن خبرنامه ای منحصر بفرد طراحی و تقدیم شما می کند.

شما می توانید برای اطمینان بیشتر از کار شرکت ، خبرنامه های طراحی شده را مشاهده کنید و از منحصربفرد بودن آن ها ساده مطمئن شوید.

 8 1 1 300x300

 

 

 ساخت و توسعه اپلیکیشن آیفون iOS

 

طراحی اپلیکیشن موبایل برای دستگاههای اپل مانند iPhone, iPad و Apple watch مهارتی بسیار حرفه ای و در عین حال پرطرفدار است. اپل به عنوان شرکتی که ابزارها و برنامه ها را برای انواع کارها کوچک و دسترس پذیر می کند شناخته می شود. طراحی اپلیکیشن iOS توسط برنامه نویسان موبایل با بهترین تعرفه و در کمترین زمان در شرکت حافظ بازرگان امکان پذیر است.

 1591270574

 

 

 

تیم توسعه دهنده نرم افزاری حافظ بازرگان ، دارای نگرش ، تخصص و تجربه کافی در توسعه نرم افزارهای iOS جهت ارائه برنامه های توسعه یافته و منطبق با سفارش مشتری میباشد و تمامی امکانات لازم برای این امر را در اختیار دارد.درست از هنگام دریافت سفارش توسط مشتری تمامی فرایند بررسی ، آنالیز و تجزیه و تحلیل ، تا امکان سنجی ، طراحی ، توسعه و تست توسط تیم حافظ بازرگان همراه با آخرین نگارش‌ها و استانداردهای پلتفرم iOS انجام میشود که در نتیجه منجر به تولید برنامه‌ای یکپارچه و منطبق با سفارش و ایده‌های مشتری خواهد شد.

توسعه دهندگان برنامه‌های آیفون در شرکت حافظ بازرگان بهترین سوابق در تولید و توسعه نرم افزار را دارا هستند و قادر به شکستن کلیه محدودیت‌های موجود در مباحث مختلف همچون تجربه کاربری هستند تا بتوانند یک طرح کاربرد محور را در نهایت به شما ارائه دهند.توانایی ما در تولید نرم افزارهای آیفون به وسعت موضوعات برنامه‌های موجود در اپ استور میباشد !

 4 4

 

 

 

طراحی و تولید انحصاری برای شما

با توجه به خدماتی که در بستر دیجیتال ارائه میدهید و یا چنانچه قصد دارید یک ایده جدید را پیاده سازی نمایید ، در نهایت حفظ حقوق صاحب امتیاز و صاحب ایده ، اپلیکیشن اختصاصی و انحصاری خود را در اختیار خواهید داشت.ما اپلیکیشن‌هایی را برای شما طراحی و تولید میکنیم که با برند شما ، وبسایت ، شیوه‌های مدیریت و استراتژی فعالیت شما یکپارچه و همگام عمل کند و امکاناتی که قصد دارید بصورت ویژه و متمایز ارائه دهید را پیاده سازی میکنیم.

یکپارچه بودن تمامی اجزاء برند شما در بستر دیجیتال ، باعث هویت بخشی و افزایش اعتبار برند شما در اینترنت خواهد شد.از دید ما هر یک از زمینه‌های اجرایی برند شما ، از وبسایت ، تبلیغات ، شبکه‌های اجتماعی تا اپلیکیشن باید با یکدیگر در پیوند مناسب و ناگسستنی باشد ، تعامل هر چه بیشتر با کاربران ، ایجاد راه‌های ارتباطی پویا برای معرفی بهتر خدمات و محصولات به کاربران ، مدیریت عملکرد و نظارت بر راندمان نرم افزار از جمله مواردیست که بصورت پیش فرض در کلیه پروژه‌های تولید و توسعه درنظر گرفته میشوند.

 2 2

 

 

search engine optimization

لازمه رونق هر کسب و کاری پس از طراحی سایت، دریافت خدمات سئو سایت در موتورهای جستجو جهت افزایش بازدید سایت و دیده شدن توسط مخاطبان است. از آنجا که عمده کاربران از موتور جستجوی گوگل برای یافتن سایت مد نظر خود استفاده می کنند، مهمترین ابزار ارگانیک برای جلب بازدید کننده، بهبود سئو وب سایت جهت افزایش رتبه و بازدید وب سایت و بالا آمدن در صفحه اول نتایج جستجو گوگل است.

برندینگ مناسب توام با افزایش بازدید سایت و بهبود سئو رتبه و رنک الکسا، ورود بازدید کنندگان و تبدیل آنها به مشتریان و در نتیجه رونق بیشتر کسب و کار را رقم میزند. اگر به دنبال توسعه کسب و کارتان از طریق فروش اینترنتی و با کمترین هزینه و بازدهی بالا هستید، بهره‌گیری از خدمات سئو حرفه ای متخصصین بازاریابی اینترنتی َرکت حافظ بازرگان در بهینه سازی و سئو وب سایت، انتخابی هوشمندانه در جهت بهبود رتبه الکسا و ورودی گوگل بیشتر برای سایت و وبلاگ شماست. لازم به ذکر است در پروژه های طراحی وب سایت وب رمز، علاوه بر ارائه مشاوره رایگان سئو، آخرین متد و ابزارهای بهبود سئو وب سایت و افزایش بازدید سایت در کنار تولید محتوا بطور رایگان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد که شروع بسیار خوبی جهت افزایش بازدید واقعی و انجام سئو حرفه ای می باشد.

 

 

مزایای سئو وب سایت

با توجه به اینکه بیش از 85 درصد ورودی بازدید وبسایت ها از طریق موتورهای جستجو انجام می پذیرد، جای هیچ گونه شک و شبهه ای نیست که یکی از مهمترین روش های افزایش بازدید سایت ، بهبود سئو و بهینه سازی وب سایت می باشد. این موضوع آنجا اهمیت بیشتری پیدا می کند که بدانیم عمده بازدید کنندگان ورودی از طریق موتورهای جستجو هدفمند بوده و به دنبال محصولات و خدمات شما هستند.

به عبارت دیگر می توانیم امیدوار باشیم بیشتر این بازدید کنندگان قابلیت تبدیل به مشتری واقعی را دارا هستند. شایان ذکر است عوامل بسیاری در نهایی کردن عملیات فروش موثر هستند که تیم حرفه‌ای ما توانایی دارد تا در قالب جلسات مشاوره مارکتینگ و فروش، کمک شایانی جهت ترسیم ساختار و هدفگذاری موفقیت کسب و کارتان در زمینه فروش آنلاین ارائه دهد. با توجه به هزینه کمتر بهبود سئو در مقابل سایر راه های بازاریابی و تبلیغات، و همچنین بازدهی بالای آن و قابلیت سنجش روند و نتایج کار بطور شفاف، می توان اذعان کرد بهترین سرمایه گذاری در زمینه تبلیغات و بازاریابی در دنیای امروز ، بهره گیری از خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت است. از آنجا که تاخیر در شروع سئوی سایت موجب عقب ماندن از رقبا است، توصیه میکنیم همین امروز جهت افزایش بازدید سایت و مشاوره بهبود سئو، با کارشناسان ما در شرکت حافظ بازرگان تماس حاصل نمایید.

 benefits of seo

 

 

طراحی اپلیکیشن

در دنیای امروز، کاربران از تلفن همراه هوشمند و تبلت بیشترین استفاده را می کنند. وجود اپلیکیشن اندروید بر روی گوشی مشتری ، به معنی امکان ایجاد ارتباط عمیق‌تر بین دو طرف می باشد. اگر کسب و کاری پتانسیل لازم را داشته باشد، می توان با تهیه نرم افزار اندروید کاربردی و کاربرپسند ، پل ارتباطی مناسبی با مشتریان خود‌ ایجاد نمود و سبب وفاداری بیشتر مشتریان خواهد شد .

تجربه کاربری لذت بخش ، امکانات کاربردی ، کدنویسی استاندارد ، طراحی حرفه ای و رعایت استانداردهای جهانی ، بخشی از تمایزات سیوان در طراحی نرم افزار اندروید می باشد.

نرم افزار اندروید به دلیل ضریب نفوذ بالای گوشی های اندروید از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد و شما می توانید با ساخت اپلیکیشن ، جایگاهتان را تثبیت نمایید .

 android

 

 

اپ های موبایل چگونه به کسب و کار شما کمک میکند؟
تحلیل کسب و کار

به وجود آوردن استراتژی برای یک اپ موبایل نیازمند داشتن درک درست از چیزهایی است که کسب و کار شما می خواهد به آن دست پیدا کند. در این جا ما نقاط قوت و ضعف هایتان را مورد بررسی قرار می دهیم و سپس برنامه ای برای چگونگی ساخت یک اپ موبایلی موفق که بتواند کار بازاریابی در بازار های هدف را برای شما انجام دهد، طرح ریزی می نماییم.
توسعه اپلیکیشن موبایل

پیش از آن که یک اپ موبایلی را توسعه دهیم، نیازمند یک ایده قوی و عملیاتی برای کاربرد آن هستیم. زمانی که بر روی استراتژی اپ موبایلی کار می کنید، متخصصین ما برنامه ای به وجود خواهند آورد که نه تنها توسعه و گسترش اپ را پوشش می دهند، بلکه در آن حفظ و نگهداری اپ نیز در مسیر رو به جلوی خود قرار می گیرد. ما می خواهیم بفهمیم که شما چگونه کاربردی را برای اپ مورد نظر خود نیاز دارید و تمایل دارید چگونه تجربیاتی را برای کاربران اپ خود به وجود آورید. هدف ما این است تا اپ موبایلی شما در بازار رقابت پذیر باشد و در میان رقبای خود ایستادگی کرده و نمادی از کسب و کار در حال رشد شما باشد. بنابراین این امر مستلزم به روز رسانی های متناوب است که با پایش دائم و نگهداری متخصصین تیم ما محقق می شود.
برند سازی و طراحی

حفظ هویت برند به صورت پیوسته در کل پلتفرم بخش مهمی از سرمایه گذاری یک کسب و کار می باشد. زمانی که می خواهید اپ خود را بسازید، باید اطمینان حاصل کنید که فرآیند طراحی و تجربیات کاربری با همه راه های ارتباطی دیجیتال شما سازگار است و ما نیز تلاش خواهیم کرد تا این یک دستی حفظ گردد. تیم طراحی ما جوهره برند شما را خواهد گرفت و آن را در تنظیمات تلفن های همراه به کار خواهد برد. از رنگ تا استایل، زبان و تصاویر ما استراتژی هایی برای اپ به وجود خواهیم آورد، که موجبات گسترش کسب و کار شما را فراهم کند.
بازاریابی اپ موبایل

اگر فرآیند ساخت اپ موبایل شما هنوز در مراحل اولیه است، ممکن است آماده سازی استراتژی های بازاریابی برایتان یک هدف دور از دسترس باشد. با این اوصاف لازم است تا برای چگونگی ارائه اپ خود در بازار برنامه ریزی هایی انجام دهید و رسانه های مرتبط با اپ خود را مدت ها پیش از شروع به کار اپ معرفی نمایید. با توجه به صنعت مورد نظرتان، شناساندن و معرفی اپ موبایلی مورد نظر شما به بازار هدف و مخاطبانتان چالش برانگیز خواهد بود. بخش مهم استراتژی موبایلی زمانی است که استراتژیست های بازاریابی، رقابت و رسانه های مرتبط با بازار هدف را مورد تحلیل قرار می دهند و از انتقادات و بازبینی های کاربران استقبال می کنند تا بتوانند آنها را همگام و در کنار کسب و کارتان نگه دارند. این موضوع به ما امکان طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی و ایجاد استراتژی های منحصر بفرد برای معرفی برند و جذب مخاطب را می دهد.

 android1

 

 

 

 

 

android2

 

 

 

 

 

web programming2

همان طور که می دانید یک پروژه توسعه وب سایت با برنامه نویسی آغاز نمیشود و بعد از راه اندازی سایت هم پایان نمی یابد. اگر همین امروز هم یک پرتال پیدا کنید که پاسخگوی تمامی نیازهایتان باشد، قطعا در آینده و با توسعه وب سایت و اینترنت نیاز پیدا می کنید که قسمت های جدیدی را به وب سایت اینترنتی خود اضافه کنید. با توجه به این موضوع هیچ گاه از اهمیت برنامه نویسی اختصاصی غافل نشوید.

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش خواسته های مشتریان، امکانات نرم افزارهای موجود، پاسخگوی نیازها نخواهند بود. . تیم شرکت حافظ بازرگان، با داشتن حرفه ای ترین برنامه نویسان در زمینه برنامه نویسی نرم افزارهای تحت وب می‌تواند در این زمینه پاسخگوی نیاز شما باشد. همچنین در انتخاب شرکت برنامه نویسی برای انجام پروژه های اختصاصی و حرفه ای خود باید دقت لازم را به خرج دهید.

 

 

 

برنامه نویسی اختصاصی تحت وب

پروژه های برنامه نویسی اختصاصی تحت وب بسیار جامع و مطابق با نیاز کاربران طراحی شده اند. با توجه به توسعه وب و اینترنت در آینده لازم است وب سایت ها و یا پروژه های تحت وب هم تغییراتی داشته باشند. به همین دلیل پروژه ها و نرم افزارهای اختصاصی تحت وب بهتر عمل میکنند و به راحتی توسعه پذیر هستند و شما در آینده هیچ گونه نگرانی از بابت تغییرات نخواهید داشت. شما می توانید از برنامه نویسی اختصاصی وب برای توسعه نرم افزارهای فعلی و یا جدید استفاده کنید.

 

قیمت برنامه نویسی اختصاصی

برای بیشتر مشتریان این سوال مطرح می شود که قیمت برنامه نویسی اختصاصی چقدر است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که یک پروژه برنامه نویسی سفارشی و زمان بر، قطعا قیمت بالاتری در مقایسه با پروژه های از پیش آماده دارد.

اما با توجه به نیازها و درخواست های مشتریان، زمان صرف شده برای کدنویسی و میزان سختی پروژه این هزینه برای انوع مختلف پروژه ها متغیر می باشد.

 

 1p

مقالات دیگر...